Siatkarki UKS Zatoka 95 POSM Puck nie zwalniają tempa i wygrywają kolejny mecz w lidze kadetek za trzy punkty. Tym razem pokonały  w hali MOKSiR w Pucku APS II Rumia 3:0 (25:13, 25:21, 25:18).

Zespół Zatoki w każdym secie powoli wchodził do gry. W pierwszym secie zaczął od 0:2 dla przeciwnika, a w II secie od 0:3. W III secie APS II Rumia prowadził już  7:0 i wydawało się, że jest przegrany. Trener Sławomir Gojka przeprowadził  jednak zmiany, które początkowo nie dały rezultatu. Przy wyniku 18:12 dla APS II Rumia na zagrywkę poszła Zuzanna Herrmann i nie zeszła z niej już do końca. Łącznie wykonała 13 świetnych serwisów. Ten set zakończył się wynikiem 25:18. Siatkarki z Pucka pokazały ponownie silny charakter wygrywając 3:0 z kolejnym przeciwnikiem. Wielkie podziękowania dla kibiców, którzy licznie pojawili się na meczu.
UKS Zatoka 95 POSM Puck – APS II Rumia           3:0 (25:13, 25:21, 25:18)
Skład Zatoki: Nikola Łysakowska (kapitan), Karolina Thrun (libero), Agata Płóciennik, Marta Darga, Julia Czupryniak, Paulina Sonnberg, Nikola Lassin, Natalia Glowienke, Zuzanna Pietrzak, Wiktoria Sztamborska, Zuzanna Herrmann, Natalia Adrjan, Małgorzata Budzisz. Trener: Sławomir Gojka