20 listopada 2016 UKS ZATOKA 95 POSM PUCK I był gospodarzem drugiego turnieju ligowego młodziczek. Nasze siatkarki podejmowały w swojej hali przeciwniczki z Akademii Siatkówki Trefl Gdańsk i z Gdyńskiej Akademii Siatkówki.

 

W pierwszym meczu nasze zawodniczki walczyły z dziewczynami z Gdańska. W pierwszym secie pucczanki cały czas przegrywały, ale w końcówce udało się doprowadzić do stanu 23: 23. Przy stanie 24:23 mieliśmy nawet piłkę setową, niestety zabrakło szczęścia, ale może też wiary w zwycięstwo i po emocjonującej końcówce nasz zespół przegrał 27-25. W drugim secie już tak dobrze nie było, zawodziło zwłaszcza przyjęcie. Przeciwniczki szybko odskoczyły na kilkanaście punktów i set zakończył się wynikiem do 17.
W drugim meczu turnieju Gdańsk pokonał Gdynię 2:0. 
Do trzeciego spotkania nasze zawodniczki przystąpiły rozkojarzone, więc często zdarzały się im błędy w przyjęciu i gładko przegraliśmy do 13. Nic nie wskazywało na to co stanie się później. Nasze zawodniczki zaczęły dobrze przyjmować zagrywkę przeciwniczek, to przełożyło się na dobrą wystawę i skuteczny atak. Zawodniczki Zatoki potrafiły raz atakować mocno i za chwilę wykonać plas w środek. To całkowicie rozregulowało zespół z Gdyni; wygraliśmy tego seta do 17. W ostatnim trzecim secie nasze zawodniczki grały bardzo spokojnie i odpowiedzialnie, nie psuliśmy zagrywek choć zagrywaliśmy mocno, zawodniczki wchodzące dawały dobre, wartościowe zmiany, zaczął funkcjonować blok i obrona. Tak dobra gra zaowocowała zdecydowaną wygraną 15 do 5. Dzięki tej wygranej utrzymujemy się w VI grupie, miejmy nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej i wraz z nabywaniem doświadczenia przez nasze zawodniczki podniesie się poziom naszej gry.

Wyniki grupy VI
UKS Zatoka 95 POSM Puck – Akademia Siatkówki Gdańsk 0:2 (25:27, 17:25)
Akademia Siatkówki Gdańsk – Gdyńska Akademia Siatkówki 2:0 (25:21, 25:17)
Gdyńska Akademia Siatkówki – UKS Zatoka 95 POSM Puck 1:2 (25:13, 17:25, 5:15)

Skład Młodziczek Zatoki : Alicja Hebel, Wiktoria Sztamborska, Małgorzata Budzisz, Dominika Okroj, Alicja Parchem, Wiktoria Bonk, Dominika Lenkiewicz, Roksana Markowtz, Nikola Dettlaff.