26 listopada na wyjeździe kadetki UKS Zatoka 95 POSM Puck pokonały Gdyńską Akademię Siatkówki 3:0 (25:21, 25:19. 25:23). Był to kolejny krok do awansu do kolejnej rundy rozgrywek. Do rozegrania pierwszej części  zostały tylko dwa mecze (z Redą i Sopotem) i oba puckie kadetki  muszą  wygrać. 

 Pierwsze dwa sety wyglądały podobnie. Gas Gdynia zaczynał od prowadzenia 0:2, następnie pucczanki odrabiały straty i osiągały przewagę, a w końcówkach wygrywały już zdecydowanie. Trzeci set lepiej zaczęły pucczanki, ale potem  zawodniczki z Gdyni  prowadziły przez większą część gry. Trener Sławomir Gojka był zmuszony wziąć przerwy przy stanie 15:19 i 17:21, co wytrąciło z rytmu przeciwniczki. Dało to efekt, bo siatkarki Zatoki zaczęły powoli odrabiać straty. W końcówce dobra gra w obronie dały upragnione 25:23 i zwycięstwo za trzy punkty.

Za tydzień 3 grudnia godz. 13.00 w hali MOKSIR w Pucku odbędzie się mecz z najgroźniejszym rywalem TKS Reda Ciechocino. Będzie to zarazem mecz o pierwsze miejsce w grupie.  W imieniu całej drużyny zapraszam do kibicowania UKS Zatoce95 POSM Puck.
Gdyńska Akademia Siatkówki – UKS Zatoka 95 POSM Puck 3:0 (25:21, 25:19. 25:23)
Skład Zatoki 95 POSM Puck: Nikola Łysakowska (kapitan), Karolina Thrun (libero), Agata Płóciennik, Marta Darga, Julia Czupryniak, Nikola Lassin, Natalia Glowienke, Zuzanna Pietrzak, Wiktoria Sztamborska, Zuzanna Herrmann, Natalia Adrjan, Małgorzata Budzisz. Trener: Sławomir Gojka