W rozgrywanych 4 czerwca w Pucku Mistrzostwach Pomorza w kategorii Juniorek 3 pierwsze miejsca zajęły siatkarki UKS Zatoka 95 Puck. Złote medale wywalczyły Julia Paszke i Agata Ceynowa, które w emocjonującym finale pokonały Zuzannę Herrmann i Nikolę Łysakowską 22:20. Brązowe krążki przypadły parze Marta Przyradzka/ Łucja Laskowska. Tuż za podium znalazły się siatkarki KATS Alpat Gdynia. Wszystkie cztery pary wywalczyły awans do Półfinału Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej, który odbędzie się w dniach 27-28 czerwca w Pucku. Dzielnie walczyły także dwie inne pary z Zatoki Karolina Budzisz i Paulina Sonnberg oraz Małgorzata Budzisz i Wiktoria Sztamborska, które zajęły miejsca 7-9. Trenerem Zatoki 95 Puck są Sławomir Gojka i Mariusz Mischkowski. Mimo niesprzyjających warunków w zawodach wzięło udział aż 25 drużyn z Pucka, Nowego Dworu, Starogardu Gdańskiego, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Kwidzynia. Organizatorem turnieju był Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej, MOKSiR Puck oraz Zatoka 95 Puck.