W największym młodzieżowym turnieju siatkówki plażowej "Puchar Bałtyku" w Kołobrzegu wzięło udział ponad 100 par z całej Polski. Siatkarki UKS Zatoka 95 Puck wypadły w tym turnieju znakomicie, mimo że poziom sportowy był bardzo wysoki. W kadetkach Nikola Łysakowska i Zuzanna Herrmann zajęły 2 miejsce nieznacznie ulegając w finale 1:2 parze z Jankowa Przygodzkiego. W tej samej kategorii Zofia Przyradzka i Julia Trościanko uplasowały się tuż za podium na 4 miejscu. W kategorii juniorki brązowe medale wywalczyły Julia Paszke z Agatą Ceynowa. Natomiast wśród kadetów wysoką 5. pozycję zajęła para z MKS Korab Puck Piotr Ustarbowski i Jakub Nowak. We wszystkich kategoriach wystartowało ponad 20 zespołów. Bardzo dziękujemy panu Piotrowi Bryła za udostępnienie transportu i panu Darkowi Cholka za noclegi. Dziękujemy i pozdrawiamy:-)