3 sierpnia zakończył się cykl zawodów pt. "Wakacyjna Liga Mikstów w siatkówce Plażowej". W ramach cyklu odbyło się łącznie 15 turniejów (5 mikstów, 5 młodzieżowych dla chłopców i 5 młodzieżowych dla dziewcząt). W Mikstach wzięły udział 74 pary, natomiast w turniejach młodzieżowych 23,  co daje 97 par w całym cyklu.   W klasyfikacji końcowej najlepszą wśród kobiet okazała się Agnieszka Rychter przed Anna Szufladowicz i Anetą Wiewióra, a wśród mężczyzn 1 miejsce zajął Aleksander Bochan przed Tomaszem Czopur i Wojciechem Stachowiczem. Najlepsi otrzymali pamiątkowe puchary, nagrody rzeczowe oraz słodkie upominki od Firmy Dr.Oetker. Zawody dofinansowano ze środków Gminy Miasta Puck oraz Gminy Puck. Organizatorem turniejów był UKS Zatoka 95 Puck oraz MOKSiR w PuckuSerdecznie gratulujemy.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA KOBIET PO 5 TURNIEJU

1. Rychter Agnieszka 92pkt (5)

2. Szufladowicz Anna 79pkt (5)

3. Wiewióra Aneta 73pkt (5)

4. Lassin Nikola 62pkt (5)

5. Przyradzka Marta 62pkt (4)

6. Paszke Julia 51pkt (3)

7. Budzisz Karolina 47pkt (3)

8. Ceynowa Agata 46pkt (3)

9. Skindel Agata 44pkt (3)

10. Berlińska Paulina 36pkt (2)

11. Woźny Edyta 34pkt (4)

12. Przyradzka Zofia 34pkt (3)

13. Piepióra Magdalena 32pkt (2)

14. Walder Lidia 27pkt (3)

15. Bonk Aneta 27pkt (2)

16. Filipkiewicz Natalia 26pkt (2)

17. Kłębowska Katarzyna 25pkt (2)

18. Wika Anna 20pkt (1)

18. Lipska Katarzyna 20pkt(1)

19. Świt Klaudia 19pkt (1)

20. Laskowska Łucja 18pkt (1)

21. Płóciennik Agata 14pkt (1)

21. Saczuk Alicja 14pkt (1)

21. Doering Inez 14pkt (1)

22. Bilińska Daria 12pkt (1)

22. Komeluk Martyna 12pkt (1)

22. Zbrzezna Kamila 12pkt (1)

22. Grętkiewicz Maria 12pkt (1)

22. Narwojsz Izabela 12pkt(1)

23. Bistram Lejla 11pkt (1)

24. Parchem Patrycja 10pkt (1)

25. Kos Oliwia 9pkt (1)

26. Bistram Linda 8pkt (1)

27. Praska Ida 7pkt (1)

28. Karpow Anna 6pkt (1)

29. Modzelewska Dominika 4pkt (1)

29. Zapołowska Klaudia 4pkt (1)

29. Bach Zuzanna 4pkt (1)

29. Omieczyńska Weronika 4pkt (1)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MĘŻCZYZN PO 5 TURNIEJACH

1. Bochan Aleksander 86pkt (5)

2. Czopur Tomasz 73pkt (5)

3. Stachowicz Wojciech 69pkt (5)

4. Konopka Jakub 65pkt (4)

5. Palczykowski Jakub 50pkt (4)

6. Nowak Jakub 44pkt (3)

7. Dłużniewski Hubert 43pkt (4)

8. Droszyński Kamil 40pkt (2)

9. Guz Kamil 37pkt (3)

10. Wejher Jakub 37pkt (2)

11. Wałdoch Jakub 34pkt (4)

12. Skowroński Piotr 34pkt (2)

13. Błażejewski Marek 30pkt (3)

14. Kania Piotr 30pkt (2)

15. Giełażyn Mateusz 23pkt (2)

16. Wika Marcin 20pkt (1)

16. Kardasz Mateusz 20pkt (1)

17. Jetke Jakub 19pkt (1)

17. Herrmann Krystian 19pkt (1)

18. Stysiał Paweł 16pkt (1)

19. Gregorek Paweł 14pkt (1)

19. Dygus Karol 14pkt (1)

20. Dąbrowski Natan 12pkt (1)

20. Kaszewski Andrzej 12pkt (1)

20. Andrzejczak Paweł 12pkt (1)

20. Pyszora Hubert 12pkt (1)

21. Bistram Witek 11pkt(1)

22. Szawliński Adam 10pkt (1)

22. Adler Filip 10pkt (1)

22. Ceynowa Piotr 10pkt (1)

23. Majkowski Adrian 7pkt (1)

24. Zapołowski Igor 4pkt (1)

24. Rypina Jakub 4pkt (1)

24. Pyszora Norbert 4pkt (1)

24. Machwic Łukasz 4pkt (1)