Puchar Pucka Młodziczek dla Gedanii Gdańsk!!!

9 września w hali MOKSiR odbył się Turniej Siatkówki w kategorii Młodziczek o Puchar Pucka. Wzięło w nim udział 8 zespołów z naszego województwa.Pierwsze miejsce zajął zespół Gedanii Gdańsk, który w finale pokonał APS Rumia 2:0. Trzecie miejsce przypadło drużynie KaEmKa Starogard Gdańsk. Młodziczki UKS Zatoka 95 Puck pod opieką Izabeli Jaffke uplasowały się na 7 miejscu.

Na zakończenie sędziowie i trenerzy wybrali najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach. Wyróżnione zawodniczki to: Alicja Parchem (Zatoka 95 Puck), Magdalena Myszk (Wieżyca 2011 Stężyca), Kinga Gużyńska (Gdyńska Akademia Siatkówki), Agata Radawiec (Gedania Gdańsk), Olga Palikowska (Alpat Gdynia), Emilia Lipińska (Wilki Chwaszczyno, Paulina Bruchman (KaEmKa Starogard Gd.), Marta Witkowska (APS Rumia). Tuniej został dofinansowany ze środków Gminy Miasta Puck.