PUCHAR PUCKA KADETEK DLA WIEŻYCA 2011 STĘŻYCA!!!

GKS Wieżyca Stężyca zwyciężyła w Turnieju Piłki Siatkowej Kadetek o Puchar Pucka, który odbył się 10.09.2017 w hali MOKSiR w Pucku. Mistrzynie w finale pokonały Gedanię Gdańsk 2:0 (25:19, 25:22). W meczu o brązowe medale APS Rumia okazała się lepsza od KATS Alpat Gdynia 2:0 (25:18, 25: 23). Kadetki UKS Zatoka 95 Puck pod okiem trenera Mariusza Mischkowskiego zajęły 5 miejsce.

Organizatorzy oraz trenerzy wybrali najlepsze zawodniczki turnieju: Agata Płóciennik (Zatoka 95 Puck), Marta Dąbrowska (Gedania Gdańsk), Zuzanna Szyca (Libero Starogard Gdański), Wiktoria Andrychowicz (Alpat Gdynia), Natalia Soczyńska (APS Rumia), Aleksandra Szarek (Sopocki Potok Kamionka), Agata Stanisławska (Wieżyca 2011 Stężyca), Julia Zaremba (Gdyńska Akademia Siatkówki). Organizatorem turnieju był UKS Zatoka 95 Puck przy wsparciu finansowym Gminy Miasta Puck.