Nikola Łysakowska i Zuzanna Herrmann zostały mistrzyniami Pomorza w kategorii Młodziczek w finale pokonując parę z KaEmKa Starogard Gd. Klaudia Dusowska/Julietta Potasznik 21:15. W meczu o 3 miejsce Agata Płóciennik i Paulina Sonnberg (zatoka 95 Puck) wygrały z Natalią Leszman i Nikolą Papke (Libero Starogard Gd.). Ponadto na 5-6 miejscu uplasowały się inne pary z UKS Zatoka 95 Puck - Natalia Adrjan/Wiktoria Sztamborska oraz Julia Czupryniak/Marta Darga. Na miejscu 7 uplasowały się Natalia Glowienke z Karoliną Thrun. Rozgrywki odbyły się 11 czerwca na boiskach w Pucku. W zawodach wzięło udział 18 par Pucka, Starogardu Gdańskiego, Rumii, Nowego Dworu oraz Gdyni. 4 najlepsze zespoły awansowały do Półfinału Mistrzostw Polski, który odbędzie się 4-6 lipca gdzieś w woj. warmińsko-mazurskim. GRATULUJEMY!!!!