Co zrobić, aby podbić "książeczkę zdrowia sportowca" przez lekarza medycyny sportowej - krok po kroku:


1. Trzeba udać się do swojego lekarza ogólnego i uzyskać od niego skierowanie do lekarza medycyny sportowej oraz skierowanie na badania: Krew, mocz, EKG.

2. Wykonać badania: Krew, mocz, EKG. Jeżeli lekarz rodzinny nie da skierowania na badania - można i tak te badania wykonać BEZPŁATNIE w Przychodni "Puckie Centrum Medyczne" (dawniej BIK-MED) w Pucku, ul. Wojska Polskiego 16 (niedaleko dworca PKP w Pucku). Badania w tej przychodni odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-10.00 (krew, mocz) i 8.00-18.00 (EKG). WYSTARCZY MIEĆ PRZY SOBIE SKIEROWANIE DO LEKARZA MEDYCYNY SPORTOWEJ. Bez skierowania można powołać się na UKS Zatoka 95 Puck.

3. Po wykonaniu badań odebrać wyniki;

4. Osobiście stawić się do Lekarza Medycyny Sportowej mając przy sobie: książeczkę zdrowia sportowca (da ci ją trener), skierowanie do lekarza medycyny sportowej oraz wyniki badań (EKG, krew, mocz). 

5. Na spotkanie z lekarzem medycyny sportowej proszę umówić się samodzielnie (dr. Rusek przyjmuje w każdy poniedziałek i czwartek) w Przychodni "Puckie Centrum Medyczne" (dawniej BIK-MED) w Pucku, ul. Wojska Polskiego 16 (niedaleko dworca PKP w Pucku).Rejestracja telefoniczna 58 675 84 14 lub 504 232 100.

6. Po badaniu Książeczki zdrowia sportowca należy zwrócić swojemu trenerowi.